Haber

Epic Games’in 280 TL değerindeki ücretsiz oyunu belli oldu

Ücretsiz oyunları ile kullanıcılarının kütüphanesini her hafta genişleten Epic Games, bu hafta vereceği 280 TL kıymetindeki aksiyon macera oyunu ile kullanıcılarının yüzünü güldürecek.

EPIC GAMES 24 KASIM FİYATSIZ OYUNU AÇIKLANDI

Epic Games, 24 Kasım Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren kullanıcılarına Motive Studios’un geliştirip Electronic Arts’ın yayıncılığını yaptığı 280,00 TL değerindeki STAR WARS: Squadrons oyununu ücretsiz olarak verecek.

Epic Games kullanıcıları STAR WARS: Squadrons’u 1 Aralık Perşembe günü saat 19.00’a kadar kütüphanelerine ücretsiz ve kalıcı bir şekilde ekleyebilecekler.

Ayrıca Dark Deity ve Evil Dead: The Game oyunlarını henüz kütüphanenize eklemediyseniz bu akşam saat 19.00’a kadar vaktiniz bulunmaktadır.

STAR WARS SQUADRONS KONUSU

STAR WARS: Squadrons’taki özgün pilotluk deneyimiyle starfighter savaş sanatında ustalaş. Kemerini bağla ve filonla birlikte uzaydaki birinci şahıs çok oyunculu it dalaşlarında adrenalin patlaması yaşa. Katılan pilotlar, hem Yeni Cumhuriyet hem de İmparatorluk filolarından starfighter’ların kokpitlerine geçerek stratejik 5’e 5 uzay savaşlarında yer alacak. Çeşitli oyun tarzlarına uyum sağlamak ve düşmanı alt etmek için starfighter’ını düzenle ve filo kompozisyonunu ayarla. Pilotlar kadro olarak gaz devi Yavin Prime ve parçalanmış Galitan uydusu üzere bilinen ve daha evvel hiç görülmemiş savaş alanlarında taktiksel vazifeleri tamamlayarak zafere ulaşacak.

X-wing ve TIE fighter üzere starfighter’ları kontrol et. Kokpitine yerleşip donanım ve görünüm ögelerini özelleştir, silahlar, kalkanlar ve motorlar arasında güç dağıtımı yap.

Return of the Jedi’dan sonraki olayları ele alan, heyecan verici STAR WARS tek oyunculu öyküsünde pilotluk yapmanın ne manaya geldiğini öğren. Her iki tarafın ikonik ve yeni başkanlarının galaksi için verdiği uğraş, iki küme ortasında dönüşümlü bakış açılarıyla anlatılıyor. Yeni Cumhuriyet, özgürlük için savaşıyor. İmparatorluk tertip istiyor. Galaksinin en düzgünleri ortasına katılmanı istiyoruz.

 • Tüm Kanatlar Rapor Verin – Galakside gelişen savaş alanlarına uçmadan evvel brifing odasında filonla yapacağın çarpışmaları planla. Yüksek tansiyonlu 5’e 5 çok oyunculu it dalaşlarını tamamla ya da filonla birlik olup devasa filo savaşlarının gidişatını değiştir. Hep birlikte galaksinin en iyilerisiniz.
 • Efsanevi Starfighter’ların Ustası Ol – Çevik A-wing ve yıkıcı TIE bombacısı üzere hem Yeni Cumhuriyet hem de İmparatorluk filolarından farklı starfighter sınıflarını denetim et. Gemini düzenle, sistemleri ortasında güç dağıtımı yap ve uzaydaki stratejik it dalaşlarında rakiplerini alt et.
 • STAR WARS Pilotluk Hayalini Yaşa – Kokpit senin konutun. Panellerini kullanarak avantaj sağla ve uzayın tehlikeleriyle ortanda sadece ince bir metal gövde ve cam varken çatışmanın heyecanını birinci şahıs bakış açısından yaşa. Heyecan verici çok oyunculu modlara ve Galaktik İç Savaş’ın sonlarındaki kıymetli bir harekâtı ele alan, özel tek oyunculu STAR WARS öyküsünde kalkışa geç.
 • Görevin Belli – STAR WARS: Squadrons, oynadıkça mükafatlar kazanabileceğin, yayınlandığı birinci günden itibaren büsbütün bağımsız bir tecrübedir. Rütbeni yükselt, oyununun canlılığını ve heyecanını koruyan ilerleme yollarında silahlar, gövdeler, motorlar, kalkanlar ve görünüm ögeleri üzere yeni ögeleri aç.

STAR WARS SQUADRONS EN AZ SİSTEM İHTİYAÇLARI

 • İşletim Sistemi : Windows 10 64 bit
 • İşlemci : Intel Core i5-6600K yahut AMD Ryzen 3 1300X
 • Bellek : 8 GB RAM
 • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 660 yahut AMD Radeon HD 7850
 • Depolama : 40 GB boş alan

STAR WARS SQUADRONS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi : Windows 10 64 bit
 • İşlemci : Intel Core i7-7700 yahut AMD Ryzen 7 2700X
 • Bellek : 16 GB RAM
 • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1070 yahut AMD Radeon RX 570
 • Depolama : 40 GB boş alan

STAR WARS SQUADRONS KAÇ GB?

Star Wars Squadrons’u oynamak için bilgisayarınızdaminimum 40 GB boş alana gereksinim duyulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu