Ekonomi

World Defense Show’da Sarsılmaz Silah’a büyük ilgi

Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden Sarsılmaz Silah, 4-8 Şubat tarihleri ​​arasında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da ikincisi düzenlenen World Defence Show (WDS) Fuarı’na 85 katılımcı ile katıldı. silah modelleri.

Ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden Sarsılmaz, 4-8 Şubat tarihleri ​​arasında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da ikincisi düzenlenen World Defence Show (WDS) Fuarı’na katıldı. Sarsılmaz, fuarda 66 tabanca, 14 askeri tüfek ve 5 makineli tüfek modeliyle yer alıyor. 144 yıllık tecrübesiyle Türkiye’yi uluslararası alanda gururla temsil eden Sarsılmaz standında, SAR9, SAR9 SC, K12 SPORT model tabancaların yanı sıra SAR 127 MT ağır makineli tüfek ve SAR 762 MT makineli tüfek de yer aldı. askeri araçlara entegre edilebilen sistemler büyük ilgi görüyor.

Bir askeri birliğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün çeşitliliğine sahip dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Sarsılmaz’ın geliştirdiği 300’den fazla askeri ve sivil model, silahlı kuvvetler, kolluk kuvvetleri ve 80’den fazla sivil kullanıcı tarafından tercih ediliyor. ülkeler.

 

Fuar savunma sanayinin geleceğini keşfetme fırsatı sunuyor

Suudi Arabistan Askeri Sanayiler Genel Müdürlüğü tarafından “Yarına Hazırız” sloganıyla düzenlenen Dünya Savunma Fuarı (WDS) 5 gün sürüyor. Fuar, dünya çapındaki teknolojik gelişmelerle birlikte savunma sanayinin kara, deniz ve hava savunma bölümlerinin geleceğini keşfetme fırsatı sunuyor. Bu yıl 2. kez düzenlenen ve küresel savunma sanayisinin devlerini bir araya getiren World Defense Show, dünya savunma sanayisinin tüm savunma alanlarında ağ oluşturması, iştirakler kurması, bilgi paylaşımında bulunması ve keşfetmesi için bir ortam yaratmayı amaçlıyor. yenilikler ve yeni yetenekler.

Dünya Savunma Fuarı, dünya çapında on binlerce sektör profesyonelinin, tedarik zincirinin her seviyesindeki değerli savunma figürlerinin, hükümet yetkililerinin, karar vericilerin ve nüfuz sahibi kişilerin ilgisini çekiyor.

Sarsılmaz bu değerli fuarda öncü çalışmalarını tanıtırken, yeni işbirlikleri için de görüşmelerde bulunacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu