Yaşam

TRT 1’in yeni dizisi Bir Sevdadır ‘Bir Aile İstiyorum’ izleyiciyle buluştu

TRT 1’in yeni dizisi Bir Sevdadır “Bir Aile İstiyorum” ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Yeşil ve Yasin’in hayatlarının kesişmesini konu alan dizinin ilk bölümü izlendi.

Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren TRT 1’in Bir Sevdadır dizisi Bir Sevdadır, Yeşil’in çocuklarının geleceğini kurtarmak için yıllardır planladığı hayatının beklenmedik bir şekilde değişmesini konu alıyor. ünlü futbolcu Yasin Bıçakçı’nın hayatıyla kesişiyor. Yolculuğuna başladı. Dizinin ilk bölümü İstanbul’da TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı’nın ev sahipliğinde, TRT Yönetimi, dizi yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Günay Günaydın, dizinin başrol oyuncuları Feyyaz Şerifoğlu ve Sude Zülal Güler ile Ekin Mert Daymaz’ın katılımıyla izlendi. , Sinan Tuzcu, Sinem Uslu ve Merve. Şeyma Varlıklı katıldı.

İlk bölüm heyecanı yaşayan oyuncular, dizileri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Dizide Yeşil karakterini canlandıran Sude Zülal Güler, diziyle ilgili yaptığı açıklamada güçlü ve keyifli bir senaryoya sahip olduğunu, seyirciden karşılık bulmasını umduklarını söyledi. Dizinin bir diğer başrol oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu, “Çalışmalarımız yoğun oldu ama şimdilik istediğimiz gibi gidiyor. Ekip olarak çok uyumlu olduğumuzu düşünüyorum, bir aile ortamı var. Çok mutluyum” dedi. O.”

Oyuncu Sinan Tuzcu, dizinin hem dram hem komedi barındıran bir yapım olduğunu belirterek, “İzleyicinin seveceği bir iş oldu ve biz de çok severek çalıştık.” Güzel bir ekipte bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Sinem Uslu, senaryoyu okuduğu günden bu yana büyük bir tatmin hissettiğini belirtti.

Dizide Tufan karakterini canlandıran Ekin Mert Daymaz, uzun zamandır böyle bir karakteri beklediğini belirterek, “Benim karakterim normalde oynadığımdan çok farklı bu yüzden çok heyecanlı ve mutluyum” dedi. ” Oyuncu Merve Şeyma Varlıklı, “Dizimizin izleyicimizde nasıl tepki vereceğini çok merak ediyoruz. Herkesi izlemeye davet ediyoruz.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu