Haber

Oltu’da Halısaha futbol şöleni

Yeni Vizyon 2071 Gençlik Derneği tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen futbol turnuvasının finali yapıldı.

110 atletin iştirakiyle gerçekleştirilen ve yaklaşık bir ay süren futbol turnuvası renkli anlara sahne oldu. İlçedeki gençlerin sportif aktivitelerinin gelişmesinin hedeflendiği turnuvaya Oltulu vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

Dün akşam oynanan turnuvanın final karşılaşmasında Lezzet Diyarı kadrosu Atmaca Petrol ekibini 5-3 mağlup ederek kupaya uzandı.

Kupa seremonisine Oltu Kaymakamı Cevdet Bakkal, Oltu Belediye Lider Yardımcısı Baki Parlak, Oltu Devlet Hastanesi Başhekimi Köksal Saruhan, İdeal Ocakları Oltu İlçe Lideri Yavuz Türkoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şampiyon gruba mükafatını Kaymakam Bakkal verirken, “Futbol turnuvasını düzenleyen Yeni Vizyon 2071 Gençlik Derneği Başkanı Emrah Ceylan ve ekibine teşekkür ederim. İnşallah seneye çok daha fazla takımın katılımıyla bu turnuvayı gerçekleştirelim. Bu turnuvaya katılan tüm takımlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Dernek Lideri Emrah Ceylan ise, her yıl birebir coşkuyla bu turnuvayı düzenlediklerini söz ederek iştirak gösteren futbolculara ve maçları seyretmeye gelerek renk katan ilçe halkına teşekkür etti.

Turnuvaya sponsor olarak Ziyuno, Atmaca Petrol, SYC İnşaat ve Ekinoğlu Yapı ile MMD Mühendislik dayanak verdi. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu