Haber

Balıkesir’de Asayiş, Trafik ve Huzur Uygulamalarında 2 Şüpheli Yakalandı

Balıkesir’in Karesi ve Altıeylül ilçelerinde 21 ekip ve 44 polisin katılımıyla gerçekleştirilen Kamu Düzeni, Trafik ve Huzur Tatbikatında çeşitli suçlardan aranan 2 şüpheli yakalanırken, 332 kişinin kimlik sorgusu yapıldı.

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ve trafik polis ekipleri, Altıeylül ve Karesi ilçelerinde bulunan cadde, sokak, park, bahçe, meydan, metruk bina veya dinlenme alanları ve benzeri yerlerde vatandaşlarımızın daha rahat ve huzurlu bir yaşam sürmelerini sağlamakta, Milli güvenliği, kamu düzenini ve kamu düzenini sağlamak. Suç veya kabahatlerin önlenmesi amacıyla 21 grup ve 44 çalışanın katılımıyla gerçekleştirilen Kamu Düzeni, Trafik ve Barış Uygulamasında; 332 kişi sorgulanırken, çeşitli suçlardan aranan 2 kişi gözaltına alındı. Aramalarda 1 adet tabanca ve bu silaha ait 7 adet fişek ele geçirildi.

Trafik gruplarının yaptığı araç kontrollerinde 49 araç incelenirken, 5 araç sürücüsüne toplam 6 bin 348 TL idari para cezası kesildi.

Emniyet, asayiş ve kamu sisteminin sağlanması, hataların azaltılması, önlenmesi ve hatalıların yakalanmasına yönelik çalışmaların aralıksız devam edeceği öğrenildi. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu