Ekonomi

ABD Başkanı Joe Biden’dan Bitcoincileri Heyecanlandıran Paylaşım (Ama Gerçek Farklı)

ABD Başkanı Joe Biden 3 Ağustos’ta şunları söyledi: “ Bir bardak Joe hiç bu kadar lezzetli olmamıştı açıklamasıyla farklı bir görsel paylaştı. Söz konusu görselde Biden, fotoğrafı ve seçimleri belirten “2024” kelimeleri ile bardaktan kahve içiyor, “ Kahvemi koyu severim.” o diyordu.

Ancak Biden’ın kendi fotoğrafına yapılan bir efekt, kripto para camiasında heyecan yarattı. Biden’ın gözlerinin üzerinde parlayan kırmızı lazer efekti yerleştirilmişti. Bu lazer etkisinin Bitcoin için bir anlamı vardı.

Biden Bitcoinci mi oldu?

Biden’ın gözlerine eklenen lazer efekti, Bitcoin meraklılarının profil fotoğraflarında sıkça kullandığı bir efekt oldu. Özellikle Bitcoin’in 2021’deki fiyatı Sosyal medyada başlayan 100 bin doları aşma trendindekendini göstermişti.

Paris Hilton, Tom Brady ve Elon Musk bile bu harekete katıldı. Etki, genel olarak Bitcoin ve kripto para piyasaları içindir. boğanın umudu varsembolize etti.

Doğal olarak Biden’ın bu etkiyi kullanması baz olarak Bitcoin şeklinde yorumlandı. Ancak Biden yönetimi bugüne kadar kripto para birimlerine ve Bitcoin’e şiddetle karşıydı,çıkmaya devam ediyor.

Öyleyse ne anlamı var?

Aslında, Bitcoin ve kripto para birimlerinden uzaktır. Biden’ın tablosu aslında “internet camiasında onun için yaratılmış alternatif bir benlik”. Karanlık Brandon adresine gönderiyordu. “Kahvemi koyu severim (Kahvemi koyu severim)” sözleri bunu kanıtlıyor.

Dark Brandon’a göndermeler içeren ilk görseller, 26 Nisan’dan beri internet sitesinde Biden’ın seçim kampanyası için de kullanılıyor.

Orijinal Karanlık Brandon:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu